بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور مشهد

بسمه تعالی 

در آن هنگامه ی ظلم وستم که تاریکی همه جا را فرا گرفته بود و ترس سرب داغ همه را به سکوت در مقابل تاریکی وا می داشت ،شعاعی از نور درخشید ،نوری که در ضمیر عارف روشن روانی بود که با هر نگاهش غریو الله اکبر مردمان ایران زمین را برمی آورد و با هر کلامش شعله ای از امید را در دلها زنده می کرد ،امید به آزادی و استقلال ،امید رسیدن به فجر پیروزی .

این روزها هنگامه ی سالگرد رسیدن به آن فجر پیروزی است که پیر خمین وعده ی رسیدن به آن را می داد. ولی پیروزی نهایی مسلمین تنها زمانی رخ می دهد که که ملت های مسلمان بیدار شوند و علیه همه طاغوتیان قیام کنند .

این روزها فریاد الله اکبر از گوشه و کنار کشورهای اسلامی منطقه شنیده می شود  و این فریادها چیزی نیست جز اسلام خواهی و استکبارستیزی که ملت های بزرگ تونس و مصر پیشگامان این راه عظیم هستند .

انتخاب هر هدف دیگری غیر از این دو هدف برداشتی غلط از انقلاب تونس و مصر است .در این میان دولت های غرب و به ویژه آمریکا با دستپاچگی و سخنان دوپهلو موضع خود را روشن نمی کنند .

از طرفی می گویند ما قائل به دموکراسی هستیم و از انقلاب مردم دفاع می کنند و از طرفی با حمایت از سران رژیم قبلی تونس و حمایت از حسنی نامبارک خواستار اصلاحات در رژیم نامبارک مصر هستند .

شاید این موضع دوپهلو تنها برای این است که می خواهند قیام مردم مصر را تنها به مسائل اقتصادی مربوط بدانند و آن را مصادره به مطلوب کنند و فریاد اسلام خواهی و استکبارستیزی مردم مصر را خفه کنند .

در این میان حمایت صریح و قاطع رژیم غاصب صهیونیستی از حسنی نامبارک و سرکوب مردم مصر هم نشانه ی دیگری از خباثت و دیکتاتورگرایی این رژیم نامشروع است .

امید است که ملت های بزرگ تونس و مصر با تأسی از مردم ایران نگذارند انقلابشان مصادره به مطلوب شود و با به کار بستن رهنمودهای امام خامنه ای «روحی فداه» یقین بدانند که پیروزی از آن امت اسلام است .

ما دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور مشهد ضمن افتخار به بصیرت همیشگی ملت همیشه در صحنه اینبار نیز در کنار ملت عزیز ایران در روز 22 بهمن هر چه پرشورتر در راهپیمایی بزرگ این روز شرکت می کنیم و از همه ملتهای مسلمان وآزاده می خواهیم تا پیروزی نهایی ملت مصر و بیداری همه مسلمانان جهان دست از استکبارستیزی و اسلام خواهی برندارند .

پیروزی نهایی با فرج مولامان حضرت بقیه الله «ارواحنا فداه» نزدیک است انشاء الله .

 

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور مشهد

/ 0 نظر / 6 بازدید